„CHARAKTERY” - premiera nowego programu Kabaretu KAŁASZN…

WIELKI powrót na rybnickiej scenie kabaretowej!Po latach przerwy reaktywuje się znany z komediowych scen całej Polski kabaret KAŁASZNIKOF.
Przed zawieszeniem działalności kabareciarze bawili widzów głównie dzięki błyskotliwym żartom, które pojawiały się w ich skeczach z częstotliwością pracy karabinu. W ciągu ostatnich lat Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek zbierali doświadczenia w różnych scenicznych projektach by teraz w całości oddać się pracy nad nowy programem. Tym razem podawane seriami żarty zamierzają uzupełnić o nieprzeciętne wcielenia aktorskie.

Zapraszamy na premierę programu "Charaktery", w którym znajdzie się zatrzęsienie żartów oraz odrobina psychologii.
"Charaktery" będą anielsko śmieszne i piekielnie delikatne. Lekkie żarty i ostre pointy zmieszają się ze skandalicznie skuteczną grą aktorską. Postawiliśmy sobie za cel by było nie tylko śmiesznie, ale też najbardziej inteligentnie jak tylko się da. Dzięki temu czujemy, że to najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzyliśmy. Gwarantujemy, że to będzie duże wydarzenie i przestrzegamy - NIE PRZEGAPCIE TEGO! - mówią twórcy Kabaretu Kałasznikof.

Kabaret KAŁASZNIKOF
powstał 11 maja 2007 r. i na początku tworzyli go: Łukasz Zaczek, Rafał Gorzelany, Beata Kabzińska oraz Adam Paszenda (akustyk, dźwiękowiec). W latach 2007-2011 zdobywali liczne nagrody i zajmowali człołowe miejsca na przeglądach i festiwalach kabaretowych w całej Polsce. Główne programy kabaretowe, które wtedy powstały to: „Dobry wieczór, przed państwem kabaret”, „Gwiazda, ale taka co świeci!”, „Trzy-czwarte!”. Pamiętamy np. Kabaret Kałasznikof ze skeczu z 2014 r. o dylematach panny młodej w "Operacji Plastycznej": http://kaba-rety.pl/category/41,kabaret_kalasznikof. Jednak najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzył Kabaret Kałasznikof w obsadzie: Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek, to
„Charaktery”, którego premiera przed nami. Strona FB Kabaretu Kałasznikof: https://www.facebook.com/KabaretKalasznikof/.

Wstęp:
Bilety: 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu imprezy.
Strona WWW: www.dkchwalowice.pl
Kategorie: Imprezy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB