„Ćwiczymy relaks przed majówką” - Kabaret Kałasznikof Za…

Wystąpią: Kabaret Weźrzesz i Antoni Gorgoń Grucha.


Zapraszamy na drugie spotkanie z serii "Kałasznikof zaprasza". Znów specjalnie dla Was zapraszamy najciekawszych i najzabawniejszych artystów, którzy zagrają swoje absolutnie najlepsze programy! Po raz kolejny można będzie także zobaczyć premierowe skecze gospodarzy. Kabaret Kałasznikof gwarantuje skecze świeże jak poranne bułki i jeszcze ciekawsze rozgrzewki! Na drugie spotkanie przygotowaliśmy dwa razy więcej atrakcji. To będzie genialny mix: Kabaret i solista. Ogień i woda. Rolada i kluski.

Kabaret Weźrzesz - zasadniczo pochodzi z województwa kieleckiego ale wieje od nich ciepłem. Bije od nich energia, naturalność i wdzięk. Nieprawdopodobnie zabawni. Prywatnie małżeństwo.


Antoni Gorgoń Grucha - artysta, kabareciarz, satyryk, kandydat na prezydenta. Bezkonkurencyjny, bezczelny i bezpartyjny. Wciela się w rolę polityka, a jego program jest zabawniejszy niż wszystkie programy wyborcze polskich partii politycznych. Wulkan. A nawet wulkan energii.[/justify]

2 słowa o gospodarzach:

Kabaret Kałasznikof zaskakująco szybko zdobył uznanie rybnickiej publiczności. Grudniowa premiera programu pt. "Charaktery" odbiła się szerokim echem. W zeszłym roku Kałasznikof zgarnął kilka prestiżowych nagród na festiwalach kabaretowych w całej Polsce, a w tym roku ich skecze będzie można oglądać m.in. w programie "Kabaret na żywo" w telewizji Polsat.Kabaret Weźrzesz - to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegos dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasię. Katarzyna Pająk - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje. Strona: www.wezrzesz.pl.

Znane i cenione skecze:
Kabaret Weźrzesz - Zakonnica: https://www.youtube.com/watch?v=LZRkagwC_Ks&t=139s
Kabaret Weźrzesz - Posterunek policji: https://www.youtube.com/watch?v=yt34WcwHqzw

Antoni Gorgoń-Grucha - patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk,a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Twój kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić. Występy Antoniego można oglądać w Telewizjach POLSAT, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka, podczas emisji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 i 2015, w Mrągowskim Lecie Kabaretowym, Latającym Klubie Dwójki i Dzięki Bogu już Weekend. Nagradzany na przeglądach i festiwalach kabaretowych. Strona: www.antonigorgongrucha.pl.

Ulubione skecze:
Antoni Gorgoń-Grucha - Jedyny Kandydat: https://www.youtube.com/watch?v=vrloHDLrk-c
Antoni Gorgoń-Grucha - ANTONI Zwiedza Dąbrowę Górniczą:
https://www.youtube.com/watch?v=j-eQoUBYtdk

Wstęp:
Bilety: 25 zł - przedsprzedaż do 21 kwietnia 2018 r., 30 zł - w dniu imprezy, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, .
Strona WWW: www.dkchwalowice.pl
Kategorie: Inne
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB