Jak radzić sobie z trudnymi emocjami?

Czwarty z sześciu warsztatów projektu "Kobieta jest zmianą"
organizowanych specjalnie dla kobiet: http://bit.ly/2xN4Xpi.
w sobotę 9 grudnia 2017 r. w godz. 9.00 - 15.00.Jak radzić sobie z trudnymi emocjami?

„Tylko mi tu bez emocji”, „ok., to spójrzmy na tą sytuację bez emocji i podejmijmy wreszcie decyzję” , „emocje są złym doradcą” - zdarzyło Ci się słyszeć lub wypowiadać takie zdania? Jak myślisz, czy naprawdę da się „wyłączyć emocje” lub w pełni je kontrolować? A jeśli tak, to czy stało by się to z korzyścią czy stratą dla Ciebie? Czy są emocje pozytywne lub negatywne? Jak je rozróżnić? I jak sobie w ogóle z nimi radzić? Na te i kilka innych pytań, postaram się rzucić nowe (?) światło - mówi prowadząca warsztat Wioletta Fałda.


Dzięki udziałowi w warsztatach:
- zdobędziesz wiedzę na temat mechanizmu powstawania emocji u ludzi,
- nauczysz się identyfikować przeżywane przez siebie stany emocjonalne,
- poszerzysz swoją świadomość funkcji pełnionej przez emocje w życiu człowieka i poznasz możliwe negatywne konsekwencje tłumienia/kumulowania uczuć,
- zdobędziesz wiedzę na temat konstruktywnych sposobów radzenia sobie z emocjami i nauczysz się wykorzystywania części z nich w życiu codziennym.

Liczba uczestniczek - od 8 do 16 osób, wiek od 20 do 100 lat, cena za warsztat - 50 zł. Miejsce spotkań - Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach. ul. 1 Maja 91B, gdzie na uczestniczki warsztatu czekać będzie kawa, herbata i słodki poczęstunek. Planowana jest długa przerwa na obiad. Zapewnione też są skrypty szkoleniowe i materiały potrzebne do zajęć.

Zapisy - warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez wiadomość e-mail: lub telefonicznie: 662 066 591 do organizatora - Wioletta Fałda.

Wioletta Fałda - pedagog, trener rozwoju umiejętności psychospołecznych.
Na co dzień jestem żoną, matką dwojga wspaniałych dzieci, pracuję na etacie w agencji reklamowej, w której zajmuję się m.in. komunikacją z klientem, mam białego psa i kota, uwielbiam podróże z moim mężem. Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się psychologią, uwielbiałam otaczać się ludźmi, poznawać ich, odkrywać, słuchać, starać się rozumieć ich problemy, motywy i działania. Do dzisiaj tak jest. Ciągle poznaje nowych ludzi i ciągle jestem ich ciekawa, bardzo ważna jest dla mnie też rozmowa z nimi.
O sześciu lat pasjonuje mnie temat rozwoju osobistego i odkąd zaczęłam go zgłębiać bardzo dużo w moim życiu się zmieniło. Bo oprócz tego, że sama zostałam trenerem rozwoju umiejętności psychospołecznych, gdzie dzielę się swoją pasją z innymi ludźmi to osobiście czuję, iż zaczęłam kierować własnym życiem w zgodzie ze sobą, odważniej patrzę w przyszłość, nabrałam pewności siebie, konsekwentnie realizuję swoje marzenia. Tą właśnie energią chciałabym się dzielić.
To na czym mi zależy prowadząc warsztaty to naturalne przyswajanie wiedzy przez uczestnika poprzez udział w ćwiczeniach, które precyzyjnie dobieram i proponuję. Chcę by uczestnik dzięki doświadczaniu sam wyciągał wnioski, a co za tym idzie - nabywał świadomości samego siebie, wiedział jak i jakie może podjąć działania by realizować swoje plany i marzenia.
Spotkanie z drugim człowiekiem i wspieranie go na drodze do zmian to najlepsze co mi się dotąd przytrafia zawodowo - projekt „Kobieta jest Zmianą”, której jestem współtwórcą, ma na celu skupić kobiety, które potrzebują zmiany w swoim życiu, a ja mam zaszczyt im w tym towarzyszyć.

Wstęp:
Koszt warsztatu - 50 zł.
Strona WWW: www.dkchwalowice.pl
Kategorie: Inne
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB