KAŁASZNIKOF ZAPRASZA na Kabaret CHYBA

"Chyba sobie żarty robi" - nowy program Kabaretu CHYBA.


Bilety: 25 zł - przedsprzedaż do 24 lutego 2018 r., 30 zł - w dniu imprezy, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, .

UWAGA: Zakupione bilety na pierwotny termin imprezy 11 lutego zachowują ważność! Jeśli ktoś z uwagi na zmianę terminu chciałby zwrócić bilet to jest to możliwe w kasie Domu Kultury lub na www.biletyna.pl (jeśli bilety zostały zakupione przez Internet).

Otwieramy nową scenę komedii w Rybniku. Z uśmiechem w sercu i na ustach prezentujemy cykl komediowy „KAŁASZNIKOF ZAPRASZA”. Głównym punktem imprezy będzie zawsze występ zaproszonego gościa. Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach odwiedzą zarówno grupy kabaretowe jak i uznani soliści, którzy będą mieli za zadanie zagrać wyłącznie swoje najnowsze programy. Dzięki temu widzowie mają pewność, że zobaczą rzeczy świeże i autentycznie zabawne. Kabaret Kałasznikof co prawda w roli gospodarza, ale na każdy koncert przygotuje absolutnie premierowe skecze i piosenki. Będą to utwory nigdzie wcześniej nie grane.


Kabaret Chyba http://kabaretchyba.pl/ pochodzi z Wrocławia i jest najlepszym i najzdolniejszym kabaretem młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 r., kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Jest znany przede wszystkim ze swojego hitowego numeru "Organista" https://www.youtube.com/watch?v=G666y953RoU .
Od stycznia 2016 r. kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr „Guma” Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek „Kris” Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy o różnych twarzach, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji. To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce. Stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych (w TVP2: Festiwal Kabaretu w Koszalinie, Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie, Dzięki Bogu już weekend, Kabaretowa Noc Listopadowa). Kabaret Chyba jest częstym uczestnikiem Ryjka. W ubiegłym roku zdobyli na rybnickim festiwalu niezwykle prestiżową nagrodę im. Artura za piosenkę o krakowskim smogu. 25 lutego w Chwałowicach grupa zaprezentuje swój najnowszy program pt. "Chyba sobie żarty robi".

Wstęp:
Bilety: 25 zł - przedsprzedaż do 24 lutego 2018 r., 30 zł - w dniu imprezy.
Strona WWW: www.dkchwalowice.pl
Kategorie: Inne
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB