Koncert Wehikuł czasu

Koncert Wehikuł czasu
8 października, godz. 19.30 (otwarcie sali o godz. 19.00)
Sala koncertowa Miasta Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2)

Druga edycja koncertu najlepszych śląskich bluesmanów, który rok temu zgromadził niemal tysięczną publiczność!
Legendarne bluesowe kompozycje Dżemu, SBB czy zespołu Krzak, które przez ostatnie 50 lat rozbrzmiewały w śląskich klubach, na wyjątkowym koncercie „Wehikuł czasu”.
Na jednej scenie spotkają się giganci śląskiego bluesa. Posłuchamy m.in. Sebastiana Riedla i Cree, Jerzego Piotrowskiego, Andrzeja Ryszkę, Andrzeja Urnego, Śląską Grupę Bluesową czy Macieja Lipinę. A wszystko to wspierane przez zespół założony specjalnie na tę okazję przez fenomenalnego katowickiego muzyka Jana Gałacha.
Specjalnie wyselekcjonowany repertuar zawierać będzie m.in. utwory doskonale znanych grup, takich jak Dżem czy Krzak, ale i tych mniej znanych, ale nie mniej ważnych śląskich twórców jak choćby Jan JANOU Janowski. Wszystko w nowych aranżacjach, przeplatane z utworami mistrzów – Erica Claptona, Joe Cockera czy Procol Harum.
Wszystkie utwory łączy jedno - w przeszłości grywane były na licznych jam session w katowickich klubach, bądź prezentowane były w oryginale na legendarnych koncertach gwiazd w Spodku czy Hali Parkowej.
Koncert rozpocznie działalność drugiej części Szlaku Śląskiego Bluesa – pierwszego na świecie dedykowanego historii muzyki stałego szlaku turystycznego obejmującego kluby muzyczne i sale koncertowe.

Wystąpią m.in:
Sebastian Riedel i Cree
Śląska Grupa Bluesowa
Jerzy Piotrowski
Jerzy Styczyński
Andrzej Ryszka
Krzysztof Głuch
Maciej Lipina
Andrzej Urny
Roman Pazur Wojciechowski
Zespół pod dowództwem Jana Gałacha
i wielu innych

Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 20 zł (studenci, karta seniora). Dostępne na ticketportal.pl, ticketpro.pl i kupbilecik.pl
Dla osób posiadających bilet na koncert zespołu "MONKEYJUNK" na 8.10.17 w Chorzowie, cena biletu na koncert WEHIKUŁ CZASU wynosi 20 zł - promocja ważna tylko w punkcie Ticketportal w siedzibie KMO

Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB