Lato z Radiem w Katowicach

Lato z Radiem w Katowicach
29 lipca (sobota), od godz. 16, Park Leśny Doliny Trzech Stawów
Wstęp wolny

Tegoroczna trasa koncertowa Lata z Radiem ma swój przystanek w Katowicach. 29 lipca gwiazdy polskiej piosenki zaśpiewają dla nas na scenie w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów.
Wakacyjna audycja Programu Pierwszego Polskiego Radia podróżuje po kraju z trasą koncertową od początku lat 90., zanosząc najlepszą polską muzykę w najdalsze zakątki.
Do Katowic polskie Radio zaprosiło trzy gwiazdy, każdą z innej, muzycznej konstelacji. Wieczór rozpocznie Maleo Reggae Rockers. Zespół Darka Majelonka najwyżej na polskiej scenie muzycznej niesie sztandar Boba Marleya, głosząc w piosenkach jego przesłanie miłości i wolności.
Drugą gwiazdą będzie Małgorzata Ostrowska. Wokalistka jest niekwestionowaną ikoną polskiego rocka od lat 80., kiedy wraz z Lombardem zapisała się w historii takimi przebojami jak „Szklana pogoda” czy „Droga Pani Telewizji”.
Na finał porwie nas energia prosto z Tatr, którą przyniesie zespół Zakopower. Sebastian Karpiel-Bułecka ze swoimi świetnymi muzykami i odpowiedzialny za kompozycje i produkcje Mateusz Pospieszalski fenomenalnie pożenili folklor z rockowym brzmieniem.
Każdy koncert z cyklu Lato z Radiem to także atrakcje pozamuzyczne. Kto wybierze się do Parku Leśnego na rozpoczęcie imprezy o godz. 16, spotka tam Macieja Pola, jednego z najbardziej znanych polskich iluzjonistów.

Program:
godz. 16 – rozpoczęcie
godz. 16.25 – występ Macieja Pola
godz. 17.45 – koncert Maleo Reggae Rockers
godz. 19.35 – koncert Małgorzaty Ostrowskiej
godz. 21.35 – koncert Zakopower

Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB