Orion Records Showcase # Pr1mo Bday

Orion Records Showcase # Pr1mo Bday

Na jesiennej edycji Orion Records Showcase celebrowac bedziemy urodziny zalozyciela Orion Records, mianowicie Marcina Strzałki czyli Pr1mo. Pr1mo specjalnie na tę okazję zaprosił Simona K, który ostatnio wydał winyla na Orion Records. Oprócz tych dwóch producentów i DJów o dobre bity zadbają dobrze wszystkim znani w kręgach klubowych - La Crua oraz Tom De Mach, jak również trzon Oriona - Filoov oraz Paradigmatik. Obrazki na scianie zapewni rodem z piekła VJ Diabeł.

muza: minimal techno, tech house

____________

Jak zawsze Orion wspiera młode talenty - KONKURS !

Pokaż, co potrafisz! Wygraj godzinnego seta w mecce Śląskiego klubingu - Inq!
Jesteś DJem? Chcesz zagrać na imprezie? Juz 14 października kolejne Orion Records Showcase w mecce Śląskiego klubingu - Inq.
Zagraj swoją muze obok czołowych producentów z Orion Records. Do 9go października 2011 wyślij 30 minutowego seta na dropbox
Oriona: http://soundcloud.com/orion-records
Preferowane gatunki: Minimal Techno, Tech House
Powodzenia !
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 października 2011 drogą mailową.

____________

DJs:
Pr1mo (Orion Records, BRM Electro)
Simon K (Orion Records, DJ Connection Poland)
Filoov (Orion Records, Oscar Burnside Records)
Paradigmatik (Orion Records)
Tom De Mach (Dirty Stuff Records)
La Crua ( 3/4 Underground)
oraz
VJ Diabeł (Inq.pl)www.orion-rec.com
www.inq.pl

____________


Biosy:

Pr1mo
pr1mo - to pseudonim muzyczny Marcina Strzałki, producenta muzycznego oraz DJa pochadzacego z Katowic.
Jego przygoda z muzyka zaczela sie w 1998 roku, wtedy to zainspirowany dzwiekami Ninja Tune zrobil swoj pierwszy utwor przy wykorzystaniu Fast Trackera.
Przesiadywanie w katowickim DJ Shopie, przygladanie się i slłuchanie "teningów" jego kolegów Pozioma X, Siasi, Zulusa, Sweeta, Jaco sprawiło, że Marcin postanowił kupić własne decki. Niedługo po tym t.j w 2001 roku zadebiutował jako DJ na imprezie Seleecta.
Kręcenie vinylami na imprezach seleecta pośród wielu Dj-i takich jak 5cet, X.Pablo, Pikul, Machine oraz współpraca z MCs t.j Fokus oraz Mr. Hyde dało mu sporo pozytywnej energii. Kilka lat później w 2004 roku dołączył do projektu Silesian Banquet Union gdzie wraz z dj-ami Jazzbin, Matjazz, Zombie i Jahdas rozkręcał klubowe życie na ślasku. Współpraca ukaładała się tak dobrze, że po pewnym czasie zaczął organizowac własne imprezy, które zapoczatkowały serią cyklicznych eventów takich jak:Technologic, House:Nasty, BR3AK BA5TARD5, Rewind, Air Jamaica. Imprezy w dość któtkim czasie zyskały na popularności i to nie tylko na terenie aglomeracji ślaskiej, swą pozytywną wibracja opanowały południowa część polski. W 2007 roku postanowił przenieść sie do Dublina (jak wielu naszych rodaków w tym czasie, skuszony obrazem pieknej zielonej idylli) Rok póżniej dokładnie na początku 2008 roku zadebiutował jako producent utworem "Butterflyz'n My Stomach" na polskim labelu Phat Sounds. W kwietniu 2008 załóżył swoją własna wytwórnie muzyczna o nazwie "Orion Records" gdzie wydał swój debiutancki album "Meanwhile", który otworzył mu drzwi do przemysłu muzycznego. Jego muzyka została doceniona oraz wydana przez argentyński Shufflemood, polskie Empedo Records, oraz niemieckim Dopplegaenger, gdzie jego utwór Mean pojawil sie na składance obok Trentemollera czy Moog Conspiracy.
W roku 2009 Marcin ukończył dublińskie Sound Training Center uzyskując Dyplom Produkcji Muzycznej i Inżynierii Dźwięku.
Od tamtej pory wszelkie jego poczynania skupiają się na jego wydawnictwie muzycznym Orion Records.

Dyskografia:

Wydania:
2008 - Pr1mo - Meanwhile EP [OrionRecords] [OREC001]
2008 - Pr1mo - Kofein Akombo79 EP [Orion Records] [OREC002]
2009 - Pr1mo - Phunk Drakoola EP [Orion Records] [OREC003]
2009 - Pr1mo, Oscar Burnside - Barbershop EP [Shufflemood] [SHFLMD0036]
2009 - Pr1mo, Oscar Burnside - F1 EP [Dice Records] [Dice002]
2010 - Pr1mo - Frisky Four EP [BRM Electro][BRME023]
2010 - Pr1mo vs Paradigmatik - Heavy Metal EP [Orion Records][OREV021]
2011 - Pr1mo - Shoovax Imagination EP [BRM Electro] [BRME073]
Remixy:
2008 - Marlon Krupa - Secound Cat In The Bath (Pr1mo Remix) [Empedo Records]
2009 - Emde - Cossons (Pr1mo Remix) [Orion Records] [OREC004]
2009 - Ebenezer Flow - Bloch (Pr1mo Lowrider Remix) [Orion Records] [OREC005]
2009 - Filoov - Ordance (Pr1mo Remix) [Orion Records] [OREC011]
2010 - Surrealists - Is This A Dream (Pr1mo Remix) [Orion Records] [OREC013]
2010 - Cartier DJs - Cry (Pr1mo Dry Your Eye Remix) [Orion Records] [OREC018]
Pojawił się na:
2008 VA 01 - Pr1mo - Butterfly'n My Stomach (Original Mix) [Phat Sounds] [PHATTVA01]
2008 Empedo Showcase Vol. 2 - Pr1mo - Mean (Original Mix) [Empedo Records] [EMPR012]
2010 Centrale Du Minimal Vol. 4 VA - Pr1mo - Mean (Original Mix) [Doppelgaenger] [doppelgaengercomp030]

http://www.soundcloud.com/pr1mo
http://facebook.com/pr1mobeats

____________

Simon K
Simon K - Szymon Konieczny (ur.09.05.1989r.) od zawsze miał zamiłowanie do muzyki elektronicznej. Programy takie jak "Viva Club Rotation" były jego pierwszym kontaktem z muzyką klubową.
Dorastając słuchał wykonawców takich jak Armin van Buuren, Tiesto, Oceanlab i wielu innych, dzięki którym zaszczepiła się w nim miłośc do syntetycznych dźwięków. Nadszedł dzień w którym słuchając setów z jednej z największych imprez w naszym kraju zapragnął być DJ'em.
Uparcie dążąc do celu pierwsze sety nagrywał w programie "Traktor DJ Studio" jak wielu innych, aż pewnego dnia zakupił pierwszą konsoletę, na której ćwiczył swoje umiejętności.
Początkowo grając muzykę trancową zasmakował progresywnego trancu, który był jego ulubionym gatunkiem przez długi czas. Pewnego dnia coś w nim pękło "to już prawie wszystko było" i zaczął się zagłębiać w muzykę techniczną, najpierw minimal, potem głębiej zatrzymując się na muzyce techno.
Na chwilę obecną preferuje pompujące techno, deep techno, a czasem również bardzo surowe takich wykonawców jak Chriss Liebing, Marco Bailey, Dustin Zahn, Pan-Pot, Paul Kalkbrenner i wielu, wielu innych.
Zajmuje sie również produkcja muzyki. Wraz ze znajomym wydał EP'kę "Ozin" w Orion Recordings, która to trafiła również na płytę winylową, Niedwno jego własny "Bonefix" został wydany na EP'ce VA w Stereophonic Recordings.


http://facebook.com/SimonK1989

____________

Filoov

Filoov - Maciej Kostrzebski, pseudonim Filoov pochodzacy z Dolnego Śląska. Już jako dziecko interesował się muzyką, zaczynając naukę gry na perkusji. Pózniej kontynuuje dalszy rozwój w tym kierunku w szkole muzycznej.
W latach 1993-1999 jest aktywny, gra w kapelach rockowych i hardcorowych na terenie Dolnego Śląska, uczestniczy w przeglądach muzycznych i mniejszych festiwalach. Z elektroniką związany od roku 2000 początkowo jako współorganizator różnych imprez cyklicznych na terenie kraju.
W roku 2004 wyjeżdża na wyspy, gdzie ostatecznie osiada w Irlandii a dokładniej w Dublinie. Początkowo zajmuje się studiowaniem języka angielskiego i zdobywaniu kontaktów w środowisku dublinskiej sceny techno. W 2006 stawia pierwsze kroki jako dj i odnajduje się w takich gatunkach jak deep house i minimal techno. Wraz ze znajomymi organizuje eventy wprowadzajac nowe inspiracje i glównie wystepuje na zamkniętych imprezach i mniejszych klubach.
2008 rok dla Filoova jest przelomowy w wrzesniu wydaje swoją pierwszą epke dla Berlinskiej wytwórni przypieczętowana kontraktem.
W swoich wędrowkach muzycznych nadaje orginalny styl i jednoczesnie pozostaje wierny brzmieniu techno i glebszemu brzmieniu.
Na poczatku 2009 dolacza do Orion Records jako A&R manager.

Dyskografia:

Wydania:
2009 - Filoov - Rozgrzewka EP [Orion Records][OREC006]
2009 - Filoov - Recent Items EP [Orion Records][OREC007]
2010 - Filoov - Some Ideas EP [Orion Records][OREC011]
Remixy:
2011 - Oscar Burnside - Lord Of Terror (Filoov Remix) [Oscar Burnside Recordings][OBREC005]
Pojawił się na:
2010 - VA - Terrific Tracks [Orion Records][ORECVA01]

http://soundcloud.com/filoovmusic
http://www.discogs.com/artist/Filoov

____________

Paradigmatik
Paradigmatik - Jego prawdziwe imię to Łukasz Rutowski, pochodzi z południa Polski, obecnie mieszkaniec Katowic. Paradigmatik jak sam to mówi jest żywym przykładem na to, że chcieć znaczy móc bo w przeciwieństwie do większości DJ'ów jak i producentów nigdy nie objawiał wielkiego talentu i zainteresowania do muzyki aż do roku 2005 gdzie zaczał stawiać swoje pierwsze kroki jako producent muzyczny i z tym utożsamia się do dziś bo jak sam twierdzi nigdy nie chciał być DJem jak i nie lubi tego przydomku. Pierwsze sukcesy odniósł w 2008 wydając swoją pierwszą EPkę w labelu Empedo Records która szybko została doceniona przez znanych DJów z Europy jak i Australi (Secret Cinema, DJ Gold) oraz promowana na światowych imprezach. Również w 2008 roku Łukasz nawiązał współpracę z wytwórnią Orion Records która trwa owocnie po dzień dzisiejszy i z której jest bardzo zadowolony, ponieważ to dzięki tej wytwórni (a zwłaszcza jej założycielowi) Łukasz miał możliwość zaistnieć na scenie muzyki klubowej jako DJ, swój debiut za konsolą miał w Listopadzie 2010 roku i od tego czasu nieustannie szkoli swoje rzemiosło jak i kreuje swój włąsny unikalny styl. Niewątpliwie największymi atutami tego młodego i utalentowanego peoducenta jest jego skromność, ciągłe dążenie do doskonałości i nieobliczalny styl jego produkcji jak i setów w których nie ma miejsca na nudę i monotonie.

Wydania:
2010 - Pr1mo & Paradigmatik - Heavy Metal EP [Orion Records]
2009 - Paradigmatik & Larix - Dont Trust The People EP [Stereophonic Recordings]
2008 - Paradigmatik - Don't Feed The Pidgeons EP [Empedo Records]
2007 - Paradigmatik - Nastyhouse EP [Empedo Records]
Remixy:
2009 - Pr1mo - Phunk Drakoola (Paradigmatik Remix)
2008 - Marlon Krupa - Secound Cat In The Bath (Paradigmatik killer Kat Re-Edit) [Empedo Records]
2008 - Pr1mo - Kofeina kombo (Paradigmatik Nasty Reconstruction)
Pojawił się na:
2008 - Paradigmatik - Chimes on EMPEDO SHOWCASE VOLUME 1 [Empedo Records]

http://soundcloud.com/paradigmatik

____________

Tom De Mach
Zafascynowany muzyką elektroniczną od kiedy skończył 14 lat. Przez kolejne 2 lata pogłebiał swoja wiedzę muzyczną i poznawał tajniki sztuki djingu. Zainteresowanie przerodziło się w pasję, której Tomek nieustannie poświęca wiele czasu, energii i serca. W muzycznej podróży odnalazł brzmienia przy których się najlepiej czuje. W jego setach słyszymy umiejętnie dobrane dźwięki techno, house czy minimal. W swoim dorobku Tom ma wiele występów w różnych częściach Polski, głównie na Śląsku . Zajmuje się również produkcją. W 2009 roku wydana została nakładem Dirty Stuff Rec New Bells EP Oscara Burnside z remixem „Subconfrontation” Tomka i „Socket” W składance MARS równiez w W DIRTY STUFF REC. Oczywiście to dopiero początek, w tym roku usłyszycie nowych produkcji artysty, jedyne czego możecie się spodziewać to pozytywne zaskoczenie !

http://www.soundcloud.com/tomdemach
http://www.myspace.com/tomdemach

____________

La Crua
Daniel La Crua ma 25lat i pochodzi z Bielsko Białej. Jest DJ-em od 2001 roku. Przez pierwsze lata swojej kariery w jego muzyce dominowały rytmy hip hop, break bit i oldschool electro. Kupno pierwszego gramofonu Technics w 2002r stało się okazją do pogłębienia wiedzy na temat jego hobby. Ciężka praca jaką było poznawanie techniki Djewowania dawała mu wielką satysfakcje i przyjemność z tego co robi. Tego nie można było zmarnować. Teraz mówi: to nie było łatwe do osiągnięcia , ale dziś muzyka jest dla mnie inspiracją do życia. La Crua dziś preferuje dźwięki tech house, minimal, electro. Miał okazje grać wraz z polskimi jak i zagranicznymi artystami takimi jak: Papa D'Amur( Dog Starr, Londyn), Jerom Ceys( 611 RecordPhiladelphia USA), Adamus, Discox, Jacob Larsen, Chriss Jaxx, MattGee, Norbert Honkish, Grzegorz Es,Drzazga. Jest organizatorem wielu imprez w swoim rodzinnym mieście. Ma na swoim koncie występy w wielu znanych polskich a także zagranicznych klubach takich jak : Castle(Londyn),Hive(Londyn),
Obecnie mieszka w Katowicach.


Zapraszamy !


start 21:00 / koniec 5:00 / wejście: free
INQbator club / KATOWICE ul. Dworcowa 2

Wstęp:
free
Strona WWW: www.inq.pl
Kategorie: Imprezy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB