Regulamin

Serwis = zicherka.pl

 

  1. Warunkiem korzystania z serwisu jest zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności serwisu.

 

  1. Użytkownik nie może: rozpowszechniać nielegalnych materiałów, naruszać praw autorskich osób trzecich, obrażać innych użytkowników serwisu, łamać prawa.

 

  1. Serwis ma prawo do zablokowania konta użytkownika łamiącego postanowienia niniejszego regulaminu. Wszelkie podmioty naruszające przepisy prawa oraz niniejszy regulamin serwisu ponoszą pełną odpowiedzialność za takie działania.

 

  1. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za: przesłane i opublikowane przez użytkowników serwisu materiały, decyzje podejmowane przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu, skutki wynikające z wejścia przez osoby trzecie poprzez konto użytkownika do serwisu, błędy, jakość, przerwy połączeń z serwisem zaistniałych z przyczyn technicznych lub niezależnych od serwisu, utratę danych użytkownika spowodowaną awarią systemu, sprzętu niezależnymi od serwisu.

 

  1. Serwis lub jego fragmenty może być drukowany, kopiowany tylko i wyłącznie dla użytku osobistego. W innych przypadkach serwis lub jego fragmenty nie mogą być kopiowane, modyfikowane, rozpowszechniane ani publikowane bez zgody serwisu.

 

Ostatnia zmiana: 1 lipca 2010 r.

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB