Cafe 6

Ocena:

1 2 3 4 5 6
-
0

Jeśli nie szukasz spokoju, chwili wytchnienia, miejsca na miłą pogawędkę czy randkę, nie przychodź do nas. Ruchliwe i głośne centra, pośpiech i jedzenie w biegu są nam obce.

Z widokiem na spokojny rynek bez samochodów, przy miłej muzyce i w atmosferze "małego Wiednia", stworzyliśmy dla Ciebie miejsce szczególne. Tutaj możesz oderwać się na chwilę od codziennych zajęć, poplotkować z przyjaciółką, powspominać stare, dobre czasy. Siedząc w szafie, możesz przejrzeć stare książki, posłuchać 'Cafe del Mar', czy Stana Getza, zrelaksować się przy aromacie prawdziwie dobrej kawy Julius Meinl.

Jeśli prowadzisz interesy, możesz zaprosić tutaj swojego klienta, zjeść z nim lunch - na przykład sałatkę Georgia czy Caprese - a przy deserze czy likierze Amarula cieszyć się udaną współpracą.

Dyskusja przy czerwonym winie, piwo z przyjaciółmi czy wypity wspólnie czajniczek Szalonej Lokomotywy - to te chwile, które warto celebrować - one tworzą tło naszej własnej historii i potrafią nadać jej żywsze barwy. Jeśli czujesz się zaproszony - to dobrze, bo każdego dnia czekamy właśnie na Ciebie. Jesteśmy tu, by dawać Ci radość i dobry smak. Smak życia

Kawiarnia mieści się w jednej z kamienic bielskiego rynku (ul. Rynek 6), który od jakiegoś czasu na nowo cieszy przechodniów swym blaskiem.

Kategorie: Kawiarnie
Cafe 6
Bielsko-Biała ul. Rynek 6tel. (33) 82 11 332

w tygodniu od 10 do 22
weekendy do 23

http://www.cafe6.pl/
Brak nadchodzących wydarzeń w tym miejscu. Sprawdź co działo się tu wcześniej
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

Opinie o tym miejscu (0)

  • Dodaj opinię

Podaj poprawny adres e-mail. Jest on wymagany do potwierdzenia tej opinii.

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB