Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszo…

Ocena:

1 2 3 4 5 6
-
0

Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec w Katowicach

Od grudnia 2006 w filii nr 1 Miejskiego Domu Kultury "Szopienice - Giszowiec" przy ul. Obrońców Westerplatte 10, działa jeden z publicznych punktów dostepu do elektronicznych usług administracji publicznej. Pod tą skomplikowaną nazwą kryje sie pięć nowoczesnych stanowisk komputerowych, podłączonych do sieci Internet, wyposażonych w czytnik kart podpisu elektronicznego oraz z dostępem do drukarki. Z urządzeń można nieodpłatnie skorzystać od poniedziałku do piatku, w godzinach od 10.00 do 17.00.

Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Filia nr 2 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice – Giszowiec” mieści się w budynku dawnej Karczmy Śląskiej, malowniczo położonej w parku, w samym środku Giszowca. Obiekt został wyremontowany, zachowując swój niepowtarzalny charakter i godnie może nosić nazwę „perły Giszowca”. Oficjalne otwarcie filii Domu Kultury nastąpiło w styczniu 2006 roku. Od tego czasu kultura na stałe zagościła w progach dawnej Gospody. Koncerty, wernisaże, przedstawienia teatralne wypełniają kalendarz imprez, które odbywają się
w tym pięknym Domu Kultury.

Kategorie: Ośrodki kultury
Brak nadchodzących wydarzeń w tym miejscu. Sprawdź co działo się tu wcześniej
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

Opinie o tym miejscu (0)

  • Dodaj opinię

Podaj poprawny adres e-mail. Jest on wymagany do potwierdzenia tej opinii.

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB