Restauracja Nasza Szkapa

Ocena:

1 2 3 4 5 6
-
2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu restaurację, która dzięki indywidualnemu podejściu i atencji skierowanej do każdego naszego gościa, razem z tradycyjną polską gościnnością stała się miejscem pobytu dla gości z całego Kraju i Europy.

Poszukujemy tego co znane i codzienne i ze zdumieniem odkrywamy jak wyrafinowana może być kuchnia polska. Uroczystości rodzinne, wyjątkowe chwile w niepowtarzalnej oprawie minionego wieku odbywają się tutaj w prawdziwie domowej atmosferze. Wystarczy zdecydować się na salon, wybierając bliski sobie klimat, urodę wnętrza i tam spędzić czas z bliskimi i przyjaciółmi

Sezonowy ogródek oświetlony blaskiem świec stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia weselne, bankiety i kolacje.

Zapraszamy codziennie od 11:00 do 23:00

Kategorie: Restauracje
Ulica : Wiktora Brysza 6
Miejscowość : Zabrze
Województwo: Śląskie
Kraj : Polska
kod 41-800
Brak nadchodzących wydarzeń w tym miejscu. Sprawdź co działo się tu wcześniej
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

Opinie o tym miejscu (2)

 • ~oszukany klient
  ~oszukany klient

  Przychylam się do tej opini- stanowczo wszystkim odradzamy […]

  16.06.2012, 10:43

  Ocena:

  1 2 3 4 5 6
  -
  Przychylam się do tej opini- stanowczo wszystkim odradzamy organizację przyjęcia weselnego a w szczególności płacenia jakichkolwiek zaliczek bądź zadatków. My już kilka dobrych miesi ęcy staramy się o ich zwrot, ponieważ właściciel nie zorganizował nam wesela. Wiemy, że nie jesteśmy jedyną poszkodowaną parą!!!
 • ~****
  ~****

  Restauracja Nasza Szkapa Zabrze

  16.06.2012, 10:36

  Ocena:

  1 2 3 4 5 6
  -
  Wszystkich chętnych do zorganizowania wesela badź innego przyjęcia weselnego - ODRADZAM!!!!!! Własciciel jest nieuczciwym człowiekiem!!!!!! tzw. złodziejem!!!
 • Dodaj opinię

Podaj poprawny adres e-mail. Jest on wymagany do potwierdzenia tej opinii.

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB