Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pr…

Ocena:

1 2 3 4 5 6
5.0
1

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach mieści się w centralnym, akademickim punkcie miasta. 15 lat działania Uczelni umocniło jej pozycję na rynku polskich niepublicznych szkół wyższych – WSZOP posiada długoletnią tradycję w kształtowaniu innowacyjnych, dostosowanych do potrzeb rynku pracy programów kształcenia.

obrazek

Lata praktyki pozwoliły na stworzenie oferty, w której zarówno osoby mające zdolności techniczne jak i humanistyczne znajdą dla siebie odpowiedni kierunek studiów. Przyszłych licencjatów, inżynierów i magistrów kształcimy na dwóch wydziałach: Nauk Technicznych i Humanistyczno-Społecznym. Do wyboru przyszłych studentów pozostaje pięć kierunków i blisko trzydzieści specjalności.

obrazek

WSZOP stawia na jakość studiów. Ogromny nacisk kładziemy na praktyczne programy studiów, które umożliwiają studentom zdobycie najważniejszych umiejętności podpartych wiedzą, przekazywaną przez specjalistów. Co roku WSZOP opuszczają absolwenci, którzy dzięki wiedzy zdobytej na studiach osiągają wysokie stanowiska m.in. w służbach mundurowych, działach bhp, międzynarodowych korporacjach i instytucjach kulturalnych.

Studenci przez cały okres kształcenia mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Umożliwiamy to poprzez liczne aktywności – od udziału w Kołach Naukowych, członkostwie w Samorządzie Studenckim po przynależność do Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego.

obrazek

W ramach międzynarodowego programu ERASMUS+, studenci mają możliwość odbycia nauki w ramach wymiany w jednej z uczelni partnerskich w Portugalii, Chorwacji, Bułgarii, Turcji, Estonii i na Litwie. Program ERASMUS+ pomaga w doskonaleniu języka i poznaniu ciekawych ludzi. Stanowi również szansę na odbycie staży zagranicznych, umożliwiających dalszy rozwój kariery zawodowej, nie tylko na terenie Polski.

Więcej informacji znajdziesz na www.wszop.edu.pl

Masz pytania dotyczące studiów?

Odpowiedzą na nie pracownicy Biura Rekrutacji
Katowice, ul. Bankowa 8, pokój nr 19
poniedziałek - sobota od 8:00 do 16:00
@:
T: 32 355 97 71, 32 355 97 73, 32 355 97 81
gg: 34770824
www.facebook.com/wszop
www.wszop.edu.pl

Kategorie: Szkoły wyższe
Telefon: 32 355 97 71, 32 355 97 73, 32 355 97 81
Mail:
Strona WWW: www.wszop.edu.pl
Brak nadchodzących wydarzeń w tym miejscu. Sprawdź co działo się tu wcześniej
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy
Nie znaleziono albumów Dodaj nowy

Opinie o tym miejscu (1)

 • ~Dorotka
  ~Dorotka

  Polecam Bezpieczeństwo we WSZOP

  23.01.2016, 14:52

  Ocena:

  1 2 3 4 5 6
  5.0
  Studiuje na WSZOP Bezpieczeństwo wewnętrzne i polecam! Magisterkę na pewno zrobię także tu!
 • Dodaj opinię

Podaj poprawny adres e-mail. Jest on wymagany do potwierdzenia tej opinii.

zicherka.pl

Napisz do nas

Social media

© 2007 - 2018 Zicherka.pl - Polityka prywatności | Regulamin | Komórka
Wykonanie i hosting: netBOMB